cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

ооооооооооо SHIT!!!!

Go down

ооооооооооо SHIT!!!! Empty ооооооооооо SHIT!!!!

Пишување  S i S on Чет 23 Сеп - 14:13

ооооооооооо SHIT!!!! 20091214oooshit_g

_________________
ооооооооооо SHIT!!!! 28425zg4
ооооооооооо SHIT!!!! Userbar_amxmodx_script
ооооооооооо SHIT!!!! Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 29
Местолокација : Скопје

http://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот