cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Побарајте плугин да биде преведен на Македонски јазик

Go down

Побарајте плугин да биде преведен на Македонски јазик Empty Побарајте плугин да биде преведен на Македонски јазик

Пишување  S i S on Пон 20 Сеп - 1:43

Овде можете да побарате плугин кој би сакале да го имате на македонски јазик,а тоа ке го сториме доколку е можно тоа.
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 29
Местолокација : Скопје

http://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот