cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Edno prasanje?

Go down

Edno prasanje? Empty Edno prasanje?

Пишување  CrAzY on Саб 12 Мар - 23:30

Kako da napravam server? Question
CrAzY
CrAzY
Нов член
Нов член

Број на мислења : 2
Регистриран на : 2011-03-12

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот