cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Rome total war download

Go down

Rome total war download  Empty Rome total war download

Пишување  S4ime on Саб 22 Јан - 23:00

Za da ja simnes Rome total war:

ti treba [You must be registered and logged in to see this link.]

i [You must be registered and logged in to see this link.]

Potoa simni go : [You must be registered and logged in to see this link.] i gotoo
S4ime
S4ime
Почетник
Почетник

Број на мислења : 5
Регистриран на : 2011-01-22
Возраст : 27
Местолокација : Skopje

http://www.mirnovec.hr/

Вратете се на почетокот Go down

Rome total war download  Empty Re: Rome total war download

Пишување  Viktor Avramovski on Саб 12 Фед - 21:28

i posle otvaras daemon tool i ke go Mount-as total War i posle ti e obicen install, isto kako da imate staveno CD .
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот