cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Edno prasanje ?

Go down

Edno prasanje ? Empty Edno prasanje ?

Пишување  gamer on Саб 30 Окт - 15:38

Dali znaes kako da promenam ip adresa ? imam max adsl internet ?
gamer
gamer
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Edno prasanje ? Empty Re: Edno prasanje ?

Пишување  S i S on Нед 31 Окт - 17:26

gamer напиша:Dali znaes kako da promenam ip adresa ? imam max adsl internet ?

Зависи каков max adsl..Ако е оној од 600 денари на тој се мења адресата автоматски при секое дисконектирање.Ако имаш од 100 гига или неограничен пиши ке ти кажам Wink

_________________
Edno prasanje ? 28425zg4
Edno prasanje ? Userbar_amxmodx_script
Edno prasanje ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 29
Местолокација : Скопје

http://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Edno prasanje ? Empty Re: Edno prasanje ?

Пишување  gamer on Нед 31 Окт - 21:27

S i S напиша:
gamer напиша:Dali znaes kako da promenam ip adresa ? imam max adsl internet ?

Зависи каков max adsl..Ако е оној од 600 денари на тој се мења адресата автоматски при секое дисконектирање.Ако имаш од 100 гига или неограничен пиши ке ти кажам Wink

Da imam neogranicen [3 Мах Comfort +], ako mi kazes ke ti bidam mnogu blagodaren ! cheers
gamer
gamer
Спамер
Спамер

Број на мислења : 15
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Edno prasanje ? Empty Re: Edno prasanje ?

Пишување  S i S on Пон 8 Ное - 23:49

Еее им текнало и на т-home и ги смениле пакетите Mad

Код:
http://t-home.mk/mk/61/t-home.mk/Internet/MaxADSL_paketi.html

Порано неограничените имаа статични...Сега за статична се доплаќа 350 месечно.:S:S:

_________________
Edno prasanje ? 28425zg4
Edno prasanje ? Userbar_amxmodx_script
Edno prasanje ? Macedonia3dv
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 29
Местолокација : Скопје

http://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Edno prasanje ? Empty Re: Edno prasanje ?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот