cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Zosto koristat Ventrilo i Team Speak

Go down

Zosto koristat Ventrilo i Team Speak  Empty Zosto koristat Ventrilo i Team Speak

Пишување  Magman on Пет 29 Окт - 14:23

Se prasuvam gi imam a zosto koristat
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 22
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

Zosto koristat Ventrilo i Team Speak  Empty Re: Zosto koristat Ventrilo i Team Speak

Пишување  DeeP FeaR on Саб 30 Окт - 19:57

za da ne mora da pisuvaat (za da ne gi skinat ) i da ne zboruvaat na server sto nema Ts(da ne gi slusat )
DeeP FeaR
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.motionsforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот