cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

eSL Turnir

Go down

eSL Turnir  Empty eSL Turnir

Пишување  Magman on Сре 20 Окт - 22:20

eSL Turnir vo cs online
do 24 ekipi
Nemame server mozete da ni pomognete
Magman
Magman
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 105
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 22
Местолокација : Stip Macedonia

http://eslclancs.tk

Вратете се на почетокот Go down

eSL Turnir  Empty Re: eSL Turnir

Пишување  A1RON1X on Чет 21 Окт - 1:32

Magman напиша:eSL Turnir vo cs online
do 24 ekipi
Nemame server mozete da ni pomognete
pravis turnir bez server? Laughing
A1RON1X
A1RON1X
Спамер
Спамер

Број на мислења : 24
Регистриран на : 2010-10-14

Вратете се на почетокот Go down

eSL Turnir  Empty Re: eSL Turnir

Пишување  nM' m1choz. on Чет 21 Окт - 11:18

ae be na public ke igrame koj ke ima najnogu ubiistva Very Happy

_________________
eSL Turnir  3421286918221
eSL Turnir  M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

eSL Turnir  Empty Re: eSL Turnir

Пишување  Zipp0 on Чет 21 Окт - 12:35

Hahahahha go biva deteto za turniri... XD
Zipp0
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

eSL Turnir  Empty Re: eSL Turnir

Пишување  nM' m1choz. on Чет 21 Окт - 14:02

tunirov smrde cheers

_________________
eSL Turnir  3421286918221
eSL Turnir  M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

eSL Turnir  Empty Re: eSL Turnir

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот