cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Vi treba plugin

Go down

Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne on Пон 11 Окт - 11:49

Odma kazete mi za rok od 2 min pluginot ce vi bide praten
barajteme MSN/KONTAKT:ivan_doneski@hotmail.com[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  kNFBRE on Пон 11 Окт - 12:09

kolku si glup .. :S

_________________avatar
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 23
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne on Пон 11 Окт - 16:45

zs more glup ja ubo pram za drugi deca
avatar
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  Zipp0 on Пон 11 Окт - 16:46

hahahhah n0bLeR4e
avatar
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne on Пон 11 Окт - 16:50

Zipp0 напиша:hahahhah n0bLeR4e
abe ako si ti tolku jak ae da ti dam plugin da prevedis na mk
avatar
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski on Сре 17 Ное - 21:23

Ке сака некој да ми преведе плугин на македонски ? и доколку се најде таков мсн еве му

[You must be registered and logged in to see this link.] Embarassed
avatar
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski on Пет 26 Ное - 13:06

има некој да ми даде admins_manager.amxx на МК или нека ми даде admins_manager.sma ако го нема на МК
avatar
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne on Пет 26 Ное - 18:48

Eve ti ama ne mozam mn sum zafaten ako znajs prevedi si go na MK inace EN e.
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski on Пет 26 Ное - 21:03

ахххх не го барав ова, ако се секаваш на она коа ке пишеш /admins и ке с епојават 3 од страна

додај админа
уклони админа
промени админа на србски.
Ако го имаш дај ми го или ако сакаш преведи го

Позз
avatar
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  SpIkeOne on Нед 28 Ное - 13:54

Eve ti go na srpski,mn sum zafaten ne mozam da prevedvam sea
[http://rapidshare.com/files/433634223/admins_manager.amxx]
avatar
SpIkeOne
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-10-10
Местолокација : Struga

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  Viktor Avramovski on Нед 13 Фед - 23:11

Немора си направив сам веке. Ама сепак фала
avatar
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  KickBoxerKilla on Нед 9 Окт - 23:07

Го барам плугинот кој кога тт нема да ја поставам C4 тогаш нешто ги убива ...тој плугин мислам дека се вика Slay_loosers,ама со таков sound не можам да го најдам ..
па ке ве молам да ми датете линк од плугинот.
Фала однапред.
avatar
KickBoxerKilla
Нов член
Нов член

Број на мислења : 1
Регистриран на : 2011-10-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Vi treba plugin

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот