cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

prasanje okolu turnirot

Go down

prasanje okolu turnirot Empty prasanje okolu turnirot

Пишување  KR!M!N@L on Саб 9 Окт - 19:07

koja e nagradata na turnirot?
KR!M!N@L
KR!M!N@L
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 100
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Macedonia

http://arenaprogaming.net

Вратете се на почетокот Go down

prasanje okolu turnirot Empty Re: prasanje okolu turnirot

Пишување  nM' m1choz. on Саб 9 Окт - 19:25

#1. 5 админи и форум

#2. 3 админи

#3. 5 слота

_________________
prasanje okolu turnirot 3421286918221
prasanje okolu turnirot M14051285841410
nM' m1choz.
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 25
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот