cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Вашете лого ..

Go down

Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. on Пет 8 Окт - 12:35

DFH logo .. во изработка е новото лого

_________________

avatar
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 23
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  DeeP FeaR on Пет 8 Окт - 12:41

a u so program gi praite u fotosop ili nekoj drug?
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. on Пет 8 Окт - 13:40

PhotoShop CS 5

_________________

avatar
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 23
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  Zipp0 on Пет 8 Окт - 18:10

Ne e nesto posebno,
evevi kogo od mojot star klan 'Urban Gaming, a voedno i logo za Mojot Urban Gaming server
eve go lotogo:


avatar
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  kNFBRE on Пет 8 Окт - 18:26

SFM TEAM LOGO MADE BY POWER Smile

avatar
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 23
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  Zipp0 on Пет 8 Окт - 18:47

Moevo e podobro, nema sto xD
avatar
Zipp0
Veteran Member
Veteran Member

Број на мислења : 121
Регистриран на : 2010-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. on Пет 8 Окт - 18:54

Драпа си меот подобро ..а сфм е нај убиско .. cigra

_________________

avatar
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 23
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  DeeP FeaR on Саб 9 Окт - 15:35

[DFH] # m1choz. напиша:PhotoShop CS 5

fala ke si go simnam Very Happy
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

dokolku moze

Пишување  DeeP FeaR on Нед 10 Окт - 18:15

daj naprajte edno logo za mene -=[d]F.team
toa fotosop cs5 1 giga e skoro na mene
ne mi stasuvat use da go simnam Возбуда
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  kNFBRE on Нед 10 Окт - 19:29

deep fear напиша:daj naprajte edno logo za mene -=[d]F.team
toa fotosop cs5 1 giga e skoro na mene
ne mi stasuvat use da go simnam Возбуда

ne e 1 giga pojke e Very Happy
avatar
kNFBRE
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 70
Регистриран на : 2010-10-03
Возраст : 23
Местолокација : Struga,Makedonia

http://www.tabu.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  DeeP FeaR on Пон 11 Окт - 14:00

kNFBRE напиша:
deep fear напиша:daj naprajte edno logo za mene -=[d]F.team
toa fotosop cs5 1 giga e skoro na mene
ne mi stasuvat use da go simnam Возбуда

ne e 1 giga pojke e Very Happy

уште полошо Sad Very Happy
avatar
DeeP FeaR
Master
Master

Број на мислења : 168
Регистриран на : 2010-10-03
Местолокација : Maкедонија

http://www.deepfear.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  sALER on Пон 11 Окт - 22:17


Header&logo се на сликава!!
avatar
sALER
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  KichoZZZ-.- on Пон 11 Окт - 23:30Eve nase logo ova ko za prvpat go praev ahah
avatar
KichoZZZ-.-
Senior Member
Senior Member

Број на мислења : 67
Регистриран на : 2010-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  sALER on Пон 11 Окт - 23:38

KichoZZZ-.- напиша:

Eve nase logo ova ko za prvpat go praev ahah

jako vi e Smile daj msn Smile
avatar
sALER
Спамер
Спамер

Број на мислења : 14
Регистриран на : 2010-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  S i S on Вто 12 Окт - 23:50

Еве нешто и од мене

_________________


avatar
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 28
Местолокација : Скопје

http://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  nM' m1choz. on Сре 13 Окт - 20:36

Еве лого од новиот клан

_________________

avatar
nM' m1choz.
Master
Master

Број на мислења : 291
Регистриран на : 2010-09-30
Возраст : 23
Местолокација : Кавадарци

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашете лого ..

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот