cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Слика за зидовите на серверот

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Слика за зидовите на серверот - Page 2 Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Viktor Avramovski on Пет 19 Ное - 17:42

Ja vrska neam fotosop se ucam preku forumov.i ako ima nekoj so se razbira neka napise barem nesto vo Tutorilite na fotosop Very Happy
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот - Page 2 Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Viktor Avramovski on Саб 20 Ное - 23:29

Malku e loso ama pocetnik sum toa e Very Happy Ovde

IP me mrzese da baram Pozz
Viktor Avramovski
Viktor Avramovski
Junior Member
Junior Member

Број на мислења : 41
Регистриран на : 2010-10-22

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот - Page 2 Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  l00klikepro on Нед 26 Дек - 13:28

[You must be registered and logged in to see this image.]
l00klikepro
l00klikepro
Спамер
Спамер

Број на мислења : 17
Регистриран на : 2010-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Слика за зидовите на серверот - Page 2 Empty Re: Слика за зидовите на серверот

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот