cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Скинови за кантер

Go down

Скинови за кантер Empty Скинови за кантер

Пишување  S i S on Чет 5 Ное - 21:53

Според мене најдобар сајт за кантер скинови е
Код:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Јас од тука ги симнувам моите скинови и има доста голем и интересен избор.
Внимание!!!!!-Не сум сигурен дали со скиновите ќе можете да играте онлајн(мене 1 скин ми правеше проблеми)
S i S
S i S
Администратор
Администратор

Број на мислења : 233
Регистриран на : 2009-10-20
Возраст : 29
Местолокација : Скопје

http://cstrike.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот