cstrike Makedonija
Добредојдовте.

Моментално ве гледаме како гостин на форумот..

-Доколку не сте најавен најавете се а доколку не сте регистриран,регистрирајте се...

-Предности на регистрираните членови се:
1.Не ги гледаат рекламите
2.Можат да ги гледаат линковите и да симнуваат од форумот
3.Можат да разменуваат мислења помеѓу себе..


Регистрирајте се ....<

Сега е точно Пет 18 Окт - 17:49

Преведување на плугини на Македонски јазик

 • Објава & Важна тема
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 •  
  by aleksoski
  0 Одговори
  190 Видено е
  aleksoski Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Нед 17 Апр - 22:29
 •  
  by BUMERANG :PpPpPp
  1 Одговори
  786 Видено е
  Download Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Нед 10 Апр - 17:29
 •  
  by LoSt^BulLeT
  0 Одговори
  304 Видено е
  LoSt^BulLeT Последно мислењеВидете го последното мислење
  on Саб 2 Окт - 10:20
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератор

KichoZZZ-.-

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement